KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13431088
nr 1343 1088
Louis Sparre
(1863-1964), Sverige
Etsning, "Skeppsholmen", . Signerad, numrerad 3/3. Motivet: 8x10 cm
Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:17:12
20/8 18:26:41
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm